fbpx

#DMWF Europe

 

#DMWF Europe to niezwykle ważna konferencja i wystawa, która łączy w sobie najjaśniejsze umysły z dziedziny marketingu cyfrowego.

 

Jako długoletni gospodarz corocznej edycji #DMWF Europe, RAI Amsterdam zapewnia dwa dni strategicznego contentu najwyższego poziomu i wglądu w marketing cyfrowy, możliwości networkingowych oraz dyskusje z najbardziej renomowanymi markami na świecie.

 

#DMWF Europe skupia się na kluczowych tematach, w tym marketingu treści, marketingu influencerów, strategii cyfrowej marki, marketingu w mediach społecznościowych, zarządzaniu społecznością, danych, technologii przełomowych, UX, CX, AI, SEO, e-commerce, personalizacji, zachowaniach konsumentów i marketingu w erze postpandemicznej.

 

Bezkonkurencyjna zawartość będzie inspirować, informować i wspierać marketerów w osiągnięciu swojego najlepszego potencjału! Ponad 80 inspirujących prelegentów podzieli się swoją wiedzą na 6 ścieżkach konferencyjnych:

 

– Marketing społecznościowy i komunikacja

– Dane i wgląd w marketing

– Content i strategia cyfrowej marki

– Doświadczenie cyfrowe i strategia e-commerce

– Świat marketingu influencerów

 

A, zupełnie nowością na rok 2023, #DMWF prezentuje naszą ścieżkę Generative AI & Marketing!

 

Prelegenci na czele swojej branży będą na miejscu, by udzielić wskazówek i podstawowych umiejętności, których marketerzy potrzebują, by przewyższyć swoje roczne cele marketingowe i nie tylko.

 

#DMWF Europe szczyci się globalną listą prelegentów reprezentujących światowe marki, a także zjednoczył liderów myśli z całego świata, pochodzących z uznanych marek, takich jak FitBit, Mastercard, Radisson Hotel Group, Heineken, Coca-Cola, Hunkemöller, Teva, Renault Group, Twitch, TikTok, Trivago, Unilever, PVH, Telefonica, Nissan, Shiseido, Lufthansa, Airbus, Pepsico i wielu innych!

 

Zobacz tutaj naszą listę prelegentów na nadchodzące wydarzenie: https://www.digitalmarketing-conference.com/europe/speakers/

 

Mamy wiele możliwości sponsorowania dla wszystkich naszych wydarzeń z serii World Series, w tym prezentacje 1-2-1, możliwości mówienia osobiście i wirtualnie, gwarantowane generowanie leadów i promocję treści. Dlaczego więc nie dołączyć do wiodących profesjonalistów branżowych i dostawców MarTech w inspiracji i dostarczaniu rozwiązań dla osób o podobnych poglądach? Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się dzisiaj z zespołem pod adresem hello@digitalmarketingwf.com i dołącz do naszej rosnącej społeczności sponsorów.

 

Weź udział w wydarzeniu z pełnym dostępem do konferencji i uzyskaj dostęp do:

 

– Wszystkich sesji konferencyjnych i ścieżek na #DMWF Europe

– Strefy wystawienniczej

– Lunchu i przekąsek

– Imprez networkingowych

– Pełnego dostępu do konferencji i aplikacji networkingowej

 

Z ekscytującymi lokalizacjami, inspirującym i pouczającym contentem, ta wiodąca konferencja z zakresu marketingu cyfrowego to wydarzenie, którego nie można przegapić.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat #DMWF Europe, w tym szczegóły dotyczące uczestnictwa, rejestracji, wystawienia się lub sponsoringu, odwiedź stronę www.digitalmarketing-conference.com/europe/

 

Dołącz do ponad 1000 liderów marketingu z całego świata. Zainspiruj się, podnieś swoją strategię marketingową na wyższy poziom i współpracuj z liderami, którzy torują drogę do przodu w marketingu cyfrowym.

 

Mamy nadzieję, że zobaczymy Cię na #DMWF Europe i naszych innych wydarzeniach z serii World Series!